Mój blog o SEO i SEM

Blog o pozycjonowaniu stron i reklamie internetowej

Psy i koty

Posted on in Uncategorized

Zwierzęta towarzyszą człowiekowi od zarania dziejów. Zwierzęta umieją być naszymi wrogami, ale mogą być również naszymi najlepszymi dobrymi przyjaciółmi. Tutaj wszystko uzależniony jest od tego, o jakie zwierzę chodzi.

Psy umieją być najlepszymi dobrymi znajomymi człowieka i właściwie każdy pies potrafi się wychować w taki sposób, że będziemy z niego zadowoleni.
Z kolei koty potrafią chodzę własnymi ścieżkami i za kotami tak realnie nigdy nie nadąży my. Kot jest zwierzęciem samotnym. Jest to zwierze, które właściwie nigdy nie daje nam pewności, że przy nas zostanie. Będzie z nami, dopóki będzie tego chciał, aby przestanie tego chcieć, może w każdej chwili od nas uciec. Dosłownie gdy zagwarantujemy mu bardzo wygodne legowiska i świetne jedzenie, to kot może postanowić, że zrezygnuje z przyjaźni z nami i może po prostu zniknąć. Tymczasem z psami jest inaczej. Psy są po prostu bardzo, ale to bardzo wierne i one po prostu nie rezygnują z kontaktu z człowiekiem, bo przy człowieku mają zapewnione dobre warunki. Jeżeli więc zależy ci na tym, aby mieć możliwość posiadania zwierzaka, który będzie ci wierny, to lepiej wybrać psa. Koty możesz jednakże wybrać wówczas, gdy potrzebujesz zwierzaka mniej wymagającego. Koty po prostu chodzą własnymi ścieżkami nie trzeba ich np wyprowadzać na spacery, a z psem jest całkiem inaczej. Psy mają zwłaszcza nieprosto w blokach. Psa można trzymać. W blokach nie ma miejsca na psa, bo on tam po prostu nie może się należycie wybiegać. Tymczasem w przypadku kotów nie ma tego kłopotu, bo koty same zajmują sobie czas i same się o siebie troszczą.

Zobacz więcej: psy